Волоконно-оптичні лінії зв'язку

Волоконно-оптичниі лінії зв'язку (ВОЛЗ)

Останнім часом одним з найбільш перспективних напрямків побудови мереж зв'язку  є волоконно-оптичні лінії зв'язку, при яких відбувається передача великих потоків інформації на значні відстані. Підставою для такого висновку є ряд особливостей, властивих оптичним волокнам серед яких є : дуже мале загасання світлового сигналу у волокні,високий захист ВОЛЗ від несанкціонованого доступу,стійкість ВОЛЗ до електромагнітних перешкод з боку оточуючих мідних кабельних систем,  електробезпека тадовговічність ВОЛЗ.

Компанія «Паралель-Львів» проводить повний комплекс робіт з проектування, будівництва та обслуговування телекомунікаційних мереж

- Інжинірингові послуги в сфері телекомунікацій

- Розробка технічного завдання

- Розробка та погодження проектної документації

- Будівництво телефонної каналізації

- Прокладання  кабелю в кабельній каналізації, по будівлях та спорудах

- Підвіска кабелю по упорах

- Монтаж та вимірювання волоконно-оптичних кабелів зв’язку

- Комплекс робіт по підтриманню характеристик передачі та механічних параметрів волоконно-    оптичних кабелів (ВОК)

- Аварійно-відновлювані роботи та ремонтно-профілактичні роботи на ВОЛЗ

Підприємство у своїй структурі має низку підрозділів, що формують замкнутий цикл виробництва, а саме: проектно-вишукувальна група, будівельні дільниці, підрозділ  безтраншейних технологій, акредитована електротехнічна лабораторія, дільниці технічної експлуатації лінійно-кабельних споруд. Роботи виконуються з використанням високоякісної техніки і обладнання. На всі збудовані об’єкти  встановлено гарантійний термін від 12 місяців і більше.