Gazer представив асортимент систем відеоспостереження на базі AHD і HD-TVI технологій

Компанія Gazer представила на ринку відеоспостереження обладнання, побудовані на технологіях нового покоління AHD і HD-TVI. Ключова перевага даних стандартів -висока роздільна здатність 720p / 1080p, яка поєднується з простотою установки і низькими вимогами до каналу передачі відеосигналу.

На відміну від цифрової технології HD-SDI, обладнання на базі AHD і HD-TVI ставить мінімальні вимоги до якості роз'ємів і характеристик кабелю. Так само, як і в аналоговому стандарті, в AHD / HD-TVI можливо використовувати як коаксіальний, так і кабель UTP (вита пара), з відповідними активними або пасивними прийомопередавач. Це дозволяє застосовувати ті ж технології побудови охоронних відеосистем, що і в аналоговому відеоспостереженні, а також швидко і ефективно модернізувати застарілу відеосистему, не зачіпаючи кабельну інфраструктуру.

Новинки представлені широким асортиментом відеореєстраторів та відеокамер для вирішення різних завдань відеоспостереження. AHD відеореєстратори Gazer забезпечують роботу з аналоговими та AHD відеокамерами в гібридному режимі. Таким чином, це обладнання є ідеальним рішенням для апгрейда морально застарілих систем і побудови нових систем економ-класу з якістю запису HD 720p. HD-TVI відеореєстратори Gazer призначені для роботи з HD-TVI і IP відеокамерами і стануть оптимальним рішенням для організації гібридних відеосистем з якістю запису до 1080p.

У лінійці AHD і HD-TVI відеокамер Gazer представлені пристрої в купольних і циліндричних корпусах як для зовнішнього застосування, так і для встановлення всередині приміщень. Крім цього, в модельному ряду представлена швидкісна купольна відеокамера HD-TVI з роздільною здатністю 1080р і 20-ти кратним оптичним зумом.