CAME відкриває вхід на всесвітню виставку EXPO MILANO 2015

Компанія CAME представила систему контролю доступу, яка керуватиме входом 20 мільйонів відвідувачів Всесвітньої виставки Expo Milano 2015.

 Автоматизація та контроль доступу відвідувачів

В рамках проекту співпраці з Expo 2015 CAME розробила інноваційну модульну систему контролю та управління доступом пішоходів і автотранспорту на територію виставки.

CAME буде забезпечувати доступ персоналу та відвідувачів до павільйонів та іншим об'єктам інфраструктури, розташованим на території виставки. В основу системи, що розробляється компанією, увійдуть передові технологічні рішення, які призначені для управління доступом до 20 мільйонів осіб з середньою відвідуваністю 100 тисяч чоловік в день. Вся система буде підключена до квиткової каси Expo.

Всього планується автоматизувати 250 проїздів та пішохідних проходів турнікетами, автоматикою для воріт, дорожніми блокаторами і шлагбаумами. Автоматизація також торкнеться прилеглих до території виставки вулиць.

 

Квиткова система

Інновації CAME для EXPO 2015: унікальний зчитувач вхідних квитків c QR-кодом або карт RFID, підключений до найсучаснішого програмного забезпечення, відкриє вхід за лічені хвилини, в тому числі за допомогою мобільного телефону.

Рішення для павільйонів

Came розробила серію рішень автоматизації, управління і контролю доступу відвідувачів в павільйони і зони заходу. Створені рішення дозволяють здійснювати постійний моніторинг потоків відвідувачів в павільйонах і створювати звіти на основі окремих вхідних параметрів.