ACTI представляє нові відеокодери V31 і V32

Компанія ACTi представляє 16-ти канальні відеокодери V31 і V32 для організації системи відеоспостереження на основі мережних і аналогових відеокамер.

 Відеокодери ACTi V31 і V32 підтримують до 8 і 16-ти каналів відповідно, маючи повноцінний доступ до всіх функцій аналогових камер, включаючи поворотні. Інтеграція системи безпеки з різними сигналами і  якість звуку забезпечується за рахунок підтримки 2-х канального аудіо, а так само наявності цифрових входів і виходів.

Формат матриць 960H, що характеризується збільшеним на 30% числом пікселів, підвищує чіткість зображення відеокамери, роблячи видимими малі деталі: в кодерах ACTi підтримує роздільну здатність до 960ТВЛ, що ідеально підходить під широко-форматні монітори, і не потребує додаткової обробки.

Кодери ACTi легко вбудувати в будь-якому серверному приміщенні за рахунок стандартного19-ти дюймового монтажу в стійку, що стане ідеальною заміною устарівших аналогових реєстраторів, оскільки не вимагають ніяких додаткових робіт, крім перепідключення проводів і налаштування.

  Крім того, пристрої підтримують стандарт ONVIF, що дозволяє повноцінну інтеграцію аналогової системи з мережевою системою ACTi, а