Більш потужне, розумне, цінне відеоспостереження з ACTi Smart Search Tool

 Якщо камери - це очі системи охоронного відеоспостереження , то відео аналітика - це її мозок. Програма ACTi Smart Search Tool спеціально розроблена для перетворення мережі відеоспостереження в аналітичну систему.

  Більше не потрібно витрачати свій час або час співробітників на перегляд записаного відео в пошуках необхідних даних. Video Analytics аналізує дані в режимі реального часу і вже записаних відео, що значно знижує витрати часу!

Алгоритми, використовувані у відео аналітиці ACTi, дозволять системі відеоспостереження аналізувати великі масиви інформації з наступними функціями :

"Вторгнення в простір"Ця функція дозволить відстежити людей , що залишилися в позначеній області протягом визначеного Вами часу , що дозволить ідентифікувати підозрілу поведінку. Більше того - Ви зможете отримати достовірну інформацію про те, що, наприклад, становить найбільший інтерес для покупця.

   

 

   "Підрахунок людей" - підрахунок людей, які перетинають встановлену лінію як на вихід, так і на вхід . Це популярний запит для роздрібної торгівлі, коли необхідна порівняльна статистика за кількістю клієнтів і сумам покупок. Аналітика також дозволяє користувачам ідентифікувати області або стенди, які залучають більшу кількість покупців, як і години пік, коли необхідний додатковий персонал в магазині.

"Зниклий об'єкт". Ця функція захоплює відео для об'єктів, які зникли з певної області, що дозволяє легше спостерігати за рухом об'єктів на складі або машин на парковці. 

    "Об'єкт без нагляду" - виявить об'єкти, що раптово з'явилися в певній області. Відеоаналітика відправить оповіщення, якщо об'єкти будуть залишені без нагляду в таких місцях, як, наприклад, торгові центри, аеропорти і вокзали для забезпечення максимального рівня безпеки. 

"Перетин лінії" - виявлення факту перетину встановленої лінії людьми або об'єктами, що може бути використано для моніторингу входів і виходів з будівель, транзитних станцій та ін

   

"Захист камери" - виявлення спроб зіпсувати або зрушити камерузміна напрямкудефокусування, закриття та зафарбовуванняЦя функція дозволяє відстежити миттєвоадже часто Ви спостерігаєте за великою кількістю камер одночасно. 
ACTi Smart Search Tool не тільки дозволяє створити більш досконалу систему відеоспостереженняале і допомагає в організації та управлінні Вашим бізнесом.