Axis презентувала вуличну мережеву камеру Q1765-LE

Камера AXIS Q1765-LE ідеально підходить для установки цілодобового відеоспостереження , і вона охоплює велику відстань, забезпечуючи широкий кут огляду і детальне зображення для розпізнавання цілей.

Компанія Axis Communications - світовий лідер з мережевих відеокамер, яка презентувала істотне доповнення для серії нерухомих відеокамер зовнішнього спостереження.

Камера AXIS Q1765-LE має потужний, вісімнадцятикратний, моторизований зум для огляду на велику відстань, а також автофокус, який забезпечує чітке зображення. До того ж, камера має унікальну функцію від компанії Axis  "Corridor Format", яка дозволяє вести результативну відеозйомку на довгих вулицях або периметрах .

Ерік Френлід , директор з управління товарним виробництвом компанії Axis Communications, говорить : "Камера має тонкий і компактний дизайн, який був розроблений для зовнішнього відеоспостереження, навіть при екстремальних умовах. Її видатні міцність і надійність роблять її особливо придатною для установки в критичних умовах, наприклад на перехрестях " .

Камера AXIS Q1765 -LE має вбудований, високоефективний, автоматичний інфрачервоний світлодіод. Іч-світлодіод дозволяє камері захопити як мінімум 15 метрів широкого поля огляду і до 40 метрів в повномасштабному відображенні. Вбудована ІЧ-підсвічування особливо корисне, якщо потрібна установка цілодобового відеоспостереження там, де немає додаткових джерел світла.

Компактна камера AXIS Q1765-LE легка і міцна. Камера має захист IP66/NEMA4X , який робить її стійкою до води і пилу. Функція контролю температури "Arctic Temperature Control" забезпечує надійну роботу при температурі від -40 до +50 градусів, що дозволяє встановлювати камеру в зонах з екстремальними погодними умовами. Камеру дуже легко встановлювати завдяки її легкій вазі, при цьому вона вимагає один монтажний кабель для підтримки живлення через мережу Ethernet і AC/DC.

Додаткові характеристики камери AXIS Q1765-LE :

• Якість зображення Full HD (HDTV 1080p) при відеозйомці вдень і вночі.

• Прості і зрозумілі механічні, електричні та оптичні установки забезпечують чітке зображення камери в будь-яких ситуаціях .

• Встановлення та експлуатація полегшується завдяки живлення через мережу Ethernet.


• Зручна установка і монтаж за допомогою додаткових аксесуарів , таких як AXIS T98A17-VE

• Карта пам'яті для збереження записів.

• Двостороннє аудіо, яке корисне в якості сигналу тривоги.

• Камеру можна легко інтегрувати з уже існуючими системами безпеки.

Камера AXIS Q1765-LE підтримує найбільшу індустріальну базу в галузі програмного забезпечення з управління відео, за допомогою Axis Application Development Partner Program і AXIS Camera Station. Камера також включає підтримку AXIS Camera Application Platform , AXIS Video Hosting System і ONVIF для більш легкої інтеграції системи камери і для розробників додатків , які забезпечують камері інтелектуальні можливості .