Axis Communications представила свою нову фіксовану купольну міні-камеру з панорамним кутом огляду 360/180 градусів

        Доступна в ціні мережева камера Axis M3007-P представляє собою надкомпактну 5-мегапіксельну купольну міні-камеру, яка забезпечує високоякісний панорамний огляд на 360 або 180 градусів зони площею у 650 квадратних метрів при цьому забезпечуючи високу деталізацію та якість зображення.

 

     Продукт націлений на забезпечення потреб безпеки для магазинів роздрібної торгівлі, готелей, шкіл та офісів, де потрібен недорогий продукт з високою якістю зображення та можливістю осягнути все приміщення. 

     Крім свого обзору і чіткості, камера також може похвалитися неспотвореним зображенням панорами, подвійною панорамою і оглядом по квадрантам який актуальний, наприклад, при установці камери на перетині коридорів. Камера також забезпечує чотири індивідуально встановлювані зони неспотвореного перегляду, в яких можливе використання цифрового панорамування, нахилу і збільшення в областях, що представляють інтерес для користувача. Також є можливість одночасно відправляти відеопотоки формату H.264 і Motion JPEG.

     Камера проста в користуванні, легко кріпиться до стіни чи стелі, а підтримка стандарту Power over Ethernet (IEEE 802.3af) дозволяє скоротити витрати та час на її установку та запуск. Маючи слот для карти microSDHC камера може кілька днів зберігати дані локально.

Камера AXIS M3007-P може забезпечувати функції відео детектора руху та сигналізації активності. В режимі обзору 360 градусів вона також може збирати статистику – кількість відвідувачів, зміну температури тощо.