Рішення AXIS Camera Companion представляє інтерес для підприємств роздрібної торгівлі, що встановлюють обладнання для відеоспостереження

     Компанія Axis бачить потенціал у впровадженні невеликих систем за допомогою рішення AXIS Camera Companion. Невеликі компанії, автозаправні станції, аптеки та підприємства роздрібної торгівлі, яким потрібні легкі у використанні професійні системи для підвищення безпеки та захищеності, проявили до новинки Axis великий інтерес.

      Роздрібна торгівля - це одна з тих областей, в яких найбільш високий попит на рішення відеоспостереження для невеликих систем. Для підприємств роздрібної торгівлі використання камер відеоспостереження зазвичай означає зменшення кількості крадіжок та покращення внутрішнього контролю.

     «Рішення AXIS Camera Companion було тепло зустрінуте на ринку. Найбільший попит спостерігається в Південній і Центральній Європі і в Америці. Загалом, ми вважаємо, що світовий ринок мережевого відеоспостереження продовжить і надалі розвиватися у відповідності з тим, що було заявлено раніше», - говорить Рей Маурітссон, президент і голова правління компанії Axis Communications.

     Легкість в установці, чудова якість зображення формату HDTV і доступ до камер через інтернет, більш низька загальна вартість і можливість використання камер для підвищення ефективності роботи підприємств роздрібної торгівлі, наприклад, для удосконалення процесу кадрового планування і викладки товарів, - лише деякі із характеристик переваг AXIS Camera Companion.

     Рішення AXIS Camera Companion складається з трьох частин: стандартні мережеві камери або відеокодери Axis, що підтримують функцію локальної запису даних «edge storage», що забезпечує можливість запису відео на карти пам'яті SD; безкоштовний програмний клієнт і мобільні додатки сторонніх розробників, використовувані для перегляду відео в реальному масштабі часу і в режимі запису; стандартне мережеве обладнання сторонніх виробників, таке як роутери, мережеві комутатори, SD-карти і пристрої NAS. В даний час на ринку невеликих систем представлені в основному аналогові відеокамери, але вже розпочався перехід на використання технологій мережевого відеоспостереження.

     Нагадаємо, що AXIS Camera Companion протягом року завоювало престижні нагороди, включаючи нагороду за вищу оцінку якості продукту від компанії Detektor International, нагороду ASIS Accolades Security's Best Award, нагороди Maximum Impact Awards в номінації «найкраща система відеоспостереження» та приз виставки Futurshop 2012 за кращі продукти забезпечення безпеки