Panasonic

Panasonic

     Сьогодні повноцінне життя сучасного офісу, магазину, організації, компанії чи банку неможлива без надійного і якісного зв’язку. Коли в штаті працює до 15 чоловік, відсутність АТС непомітна і не створює дискомфорту, але коли працівників 50 і більше, які сидять в різних офісах, або навіть будівлях, дуже важко налагодити продуктивну роботу без їхнього зв’язку між собою, а їхнім клієнтам додзвонитись та знайти потрібну їм людину. Компанія Panasonic пропонує вирішити ці проблеми за допомогою їхніх міні АТС.

     Протягом не менш, ніж семи років міні АТС Panasonic – найбільш продавані і популярні міні АТС на території країн СНД , зокрема і в Україні. Продукція компанії Panasonic якісно вирізняється на фоні інших виробників ціною та якістю і функціональністю, що можна отримати за цю ціну. Крім цього, компанія постачає на ринок всі види обладнання, необхідного для створення рішень "під ключ" для організацій будь-якого розміру, а широкий спектр функціональних можливостей дозволяє значно розширити рамки використання міні АТС як простого розподілювача вхідних дзвінків, реалізовуючи багаторівневі конференції, переадресацію та керування дзвінками, з’єднювати в цілісну систему телефон з комп’ютером, модемом і навіть автосекретарем.

     Завдяки міні АТС Panasonic ви не втратите своїх клієнтів із-за неможливості додзвонитись на ваш телефонний номер, а також ви не загубите жоден телефонний дзвінок, навіть якщо він поступить у неробочий час. Ви завжди будете доступні для зв’язку.