Lilin

Lilin

     Merit Lilin є одним з найбільших світових виробників обладнання для охоронного відеоспостереження. Компанія випускає гібридні цифрові відео реєстратори для мережевих цифрових рекодерів та автономних датчиків, мегапіксельні камери, поворотні купольні камери, CCTV TUBE камери, а також селекторні канали, підсилювачі та штативи. На основі продукції компанії можна створювати цифрові системи відеоспостереження і контролю будь-якої складності та отримувати високу якість зображення в денний та нічний час при будь-якому освітленні. Також компанія розробляє та постачає широкий спектр комплектуючих та перефирійних елементів для створення надійної цілісної системи контролю.

     Merit Lilin була заснована в 1980 році і всього за 8 років вона стрімко вирвалася в світові лідери як в плані високих технологій так і в об’ємах продажу та захопленні споживацького сектору ринків. Маючи 11 штаб-квартир та відділи продажу по всьому світу компанія має можливість не тільки забезпечувати в повному об’ємі попит на продукцію, а й забезпечувати швидке та повне гарантійне обслуговування своїх клієнтів.

     За час існування, компанія пройшла свій шлях від аналогової до цифрової технології. На даний момент одним із напрямків діяльності компанії являється забезпечення швидкого і надійного переходу до цифрових відео систем, удосконалення і розвиток передачі даних посередництвом форматів обробки відео H.264 и MPEG4. Ці технології однаково доступні для всіх продуктів Lilin, в тому числі к DVR, CMS, Fast Dome. В майбутньому планується розвиток рішень на стандарті 3G і Megapixe1, щоб досягати високих значень в CCTV промисловісті.